Nacházíte se:   Úvod
Portál evaluačních nástrojů

Vítejte na portále evaluačních nástrojů (EN) projektu Cesta ke kvalitě, který realizoval Národní ústav pro vzdělávání v období 2009-2012. Jeho aktuální funkčnost zajišťuje Národní pedagogický institut ČR. Evaluační nástroje jsou administrovány minimálně do konce roku 2024.

Seznam všech nástrojů najdete na stránkách ústavu zde.

Hlavní funkcí portálu je umožnit školám využívání evaluačních nástrojů ZDARMA. Po vyplnění respondenty škola získá automaticky zprávu s výsledky v elektronické podobě (stačí si ji dle pokynů stáhnout).

Pro použití portálu je nezbytné školu na portále zaregistrovat. Návod na registraci školy do portálu naleznete zde, návod na přihlášení do portálu je pak k dispozici zde. Pokyny k použití dalších nástrojů jsou pak k nahlédnutí v sekci DOKUMENTY (viz odkaz na konci stránky, nebo v menu). Registrace na portálu je potřebná jednak z důvodu zajištění jedinečného a bezpečného přístupu k údajům školy. Děkujeme proto předem za trpělivost při registraci a přihlašování.

Bližší informace naleznete na webu http://www.nuv.cz/ae nebo nás kontaktujte prostřednictím emailu ae@npi.cz

Národní pedagogický institut ČR je také registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů a deklaruje tento způsob ochrany dat na portále evaluačních nástrojů.

Registrace školy Minimize

Školu zaregistrujete kliknutím na "REGISTRACE ŠKOLY" v hlavním menu.

Přístupy k nástrojům Minimize

Přihlášení k portálu pro ředitele/ku školy: pro přístup k správě údajů školy, nastavení nástrojů, přístup k evaluačním zprávám se

- > přihlašte k portálu

a vyberte v menu "Správa školy".

 

Pro přihlášení k nástrojům vyberte jednu z níže uvedených možností:

-> Přístup pro žáky

-> Přístup pro učitele (pro vyplnění dotazníků)

-> Přístup pro rodiče

Výběrem se dostanete na stránku, kde budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla (měli byste mít ze školy nebo obdržet ve škole) a následně, po vybrání evaluačního nástroje (dotazníku) s ním budete moci pracovat.